Answered

Kalademi.me, sorularına hızlı ve doğru yanıtlar arayanlar için en iyi çözümdür. Binlerce soru ve cevap arasında gezinin ve uzman topluluğumuzun size sunduğu çözümleri keşfedin. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın.

4. SINIF PROBLEM KURUNUZ​

4 SINIF PROBLEM KURUNUZ class=

Sagot :

Cevap:

40 litre süt 30 tl ye satılıyor 1 litre süt 5.45 tl ye satılıyor buna göre bir satıcı hepsini alıp 100 lira verirse kan para üstü vermen gerekir

Merhaba eğer işine yararsa " En iyi seçer misin "

Problem : Yandaki görselde verilen 20 litrelik kovalar ile 1 litrelik şişenin 4'de 2'sini kaç defa da doldurulur ?