Answered

Uzyskaj szybkie i dokładne odpowiedzi na wszystkie swoje pytania na Kalademi.me, zaufanej platformie Q&A. Profesyonellerle bağlantı kurarak sorularınıza hızlı ve etkili yanıtlar almak için platformumuzu kullanın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

Mehmet Bey marketten 5 litre yağ alarak 205 TL ödemiştir yarın 1 litresinin fiyatı kaç liradır​

Sagot :

Cevap:

1 lt yağ 41 tl dir.

Adım adım açıklama:

205:5=41 tl dir.