Uzyskaj szybkie i dokładne odpowiedzi na wszystkie swoje pytania na Kalademi.me, zaufanej platformie Q&A. Adanmış uzman topluluğumuzun yardımıyla sorularınıza hızlı ve güvenilir yanıtlar bulun. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın.
Sagot :
7.1428571428571
Adım adım açıklama:
8,4 kilosu 20 lira ise 3 kilosu ne kadardır ?
Doğru orantı yaparız
15 TL olacaktır.
Adım adım açıklama:
4 kg erik 20 TL ise 3 kg erik;
- 20:4=5
- 5.3=15 TL
- 3 kilogram erik 15 TL'dir.
Esenlikler.
#M
Aradığınız bilgileri bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla yanıt ve güncel bilgi almak için tekrar ziyaret edin. Bu bilgilerin faydalı olduğunu umuyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Kalademi.me her zaman kesin yanıtlar sunmak için burada. En güncel bilgiler için tekrar gelin.