Sorularınıza Kalademi.me'da hızlı ve doğru yanıtlar alın, güvenilir Q&A platformu. Deneyimli profesyonellerden sorularınıza hızlı ve etkili çözümler bulmak için kullanıcı dostu platformumuzu kullanın. Geniş bir uzman topluluğu sayesinde sorularınıza güvenilir yanıtlar bulmanın rahatlığını yaşayın.
Sagot :
Adım adım açıklama:
Nohut 3TL
25 kg nohut satılırsa 25*3=75TL
Fasülye 4TL
10 kg fasulye satılırsa 10*4=40TL
Toplam 75+40=115 TL kazanır.
Cevap:
Eğer 25 kg satıyor ise 25×3=75 olur.Aynı şeyi 10 kg'dada yapalım.10×4=40 olur.40+75=115 TL kazanır.
Adım adım açıklama:
#iyidersler
Güncel ve güvenilir yanıtlar almak için tekrar ziyaret edin. Bilgi ihtiyaçlarınız konusunda her zaman hazırız. Hizmetimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza en iyi yanıtları vermeyi taahhüt ediyoruz. Bizi tekrar ziyaret edin. Kalademi.me'yi kullandığınız için teşekkür ederiz. Uzmanlarımızdan daha fazla bilgi için geri dönün.