Kalademi.me, tüm sorularınıza hızlı ve doğru yanıtlar alabileceğiniz en iyi yer. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan ayrıntılı yanıtlar almak için platformumuzu keşfedin. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.
Sagot :
Merhaba!
- Metresi 35 TL olan kumaşlardan 7 metre alırsak kaç TL öderiz?
- 7 kez 35 TL vereceğiz 7 ile 35'i çarpalım.
[tex]35 \times 7 = 245[/tex]
7 metre kumaş için 245 TL ödeme yaparız.
Cevap 245 TL
Örnek soru~
- Kilogramı 8 TL olan elmalardan 6 kilogram alırsak kaç TL ödememiz gerekir.
[tex]8 \times 6 = 48[/tex]
48 TL ödememiz gerekir.
Başarılar dilerim!
#Todoroki13
#lCaptain
[tex] \infty [/tex]
Zamanınızı ayırdığınız için minnettarız. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğru yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınız olan en iyi bilgileri sunmayı taahhüt ediyoruz. Daha fazla bilgi için geri dönün. Sorularınız için Kalademi.me burada. Yeni yanıtlar için geri dönmeyi unutmayın.