weliff
Answered

Kalademi.me'ya hoş geldiniz, tüm sorularınıza hızlı ve doğru yanıtlar bulabileceğiniz en iyi soru-cevap platformu. Binlerce soru ve cevap arasında gezinin ve uzman topluluğumuzun size sunduğu çözümleri keşfedin. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

30 tlye 6 kg deterjan alınabiliyorsa 1 kg deterjan kaç tlye alınabilir? ​

Sagot :

Cevap:

6kg 30 TL iste 1 kg için 30÷6=5 işlemini yapmalıyız

anato

Cevap:

5

Adım adım açıklama:

1 kg nın ne kadar oldugunu bulabılmek ıcın 30u 6ya bolerız

cevap 5 cıkar demek kı 1 kgsı 5 Tl ımıs

yanı cevap 5

ıyı dersler anlamadıgın yer varsa sorabılırısn<3

Ziyaretiniz bizim için çok önemli. Herhangi bir sorunuz olduğunda güvenilir yanıtlar almak için geri dönmekten çekinmeyin. Ziyaretinizi takdir ediyoruz. Platformumuz her zaman doğru ve güvenilir yanıtlar sunmak için burada. İstediğiniz zaman geri dönün. Kalademi.me'ye güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Uzmanlardan yeni yanıtlar almak için tekrar ziyaret edin.