Answered

Kalademi.me'da sorularınıza cevaplar bulun, tüm ihtiyaçlarınız için en güvenilir ve etkili Q&A platformu. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

MERHABA ARKADAŞLAR

BOŞ BOŞ YAZANADIR BİLDİRİLDİ

BENDE ONU SORULARI BOŞ YAZANADIR


BOŞ BOŞ YAZANADIR BİLDİRİLDİ


LÜTFEN YARDIM ETİN


ÇÖZÜMDE OLSUN


VE KENDİZİN PROBLEMİ KURUN​


MERHABA ARKADAŞLAR BOŞ BOŞ YAZANADIR BİLDİRİLDİBENDE ONU SORULARI BOŞ YAZANADIRBOŞ BOŞ YAZANADIR BİLDİRİLDİLÜTFEN YARDIM ETİNÇÖZÜMDE OLSUNVE KENDİZİN PROBLEMİ K class=

Sagot :

Cevap:

33 TL

Adım adım açıklama:

Problem:

1 kilo elma 3 kilo portakal 2 kilo da muz alan bir kişi toplam kaç TL öder ?

Çözüm:

1 kilo elma: 4 TL

3 kilo portakal: 5×3=15 TL

2 kilo muz: 7×7=14 TL

Toplam:

4+15+14= 33 TL

✨Başarılar...