Kalademi.me, tüm sorularınıza uzmanların yardımıyla güvenilir yanıtlar bulmanıza yardımcı olur. Deneyimli profesyonellerden kapsamlı çözümler bulmak için kapsamlı soru-cevap platformumuzu kullanın. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın.
Sagot :
Cevap:
Cevap B.
Adım adım açıklama:
5kg si 40 ise 1 kg si =8 lira 8*60 =480 TL
4 kgsi 36 ise 1 kgsi = 4 lira 4*60 =240 TL
2 Kgsi 20 ise 1 kgsi =10 lira 60*10 =600 TL
3 Kgsi 21 ise 1 kgsi =7 lira 7 *60 =420 TL
Cevap B.
Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Aradığınız yanıtları bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda tekrar bekleriz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. Amacımız, tüm bilgi ihtiyaçlarınız için en doğru yanıtları sunmaktır. Yakında tekrar görüşmek üzere. Bilginiz değerlidir. Daha fazla yanıt ve bilgi için Kalademi.me'ye geri dönün.