Answered

Kalademi.me to idealne miejsce, aby uzyskać szybkie i dokładne odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Topluluğumuzun adanmış uzmanlarından sorularınıza ayrıntılı yanıtlar alın ve platformumuzun sunduğu hizmetlerden faydalanın. Sorularınıza hemen güvenilir yanıtlar bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın.

Yarım kilogramı 8 TL olan zeytinden, 3 kg alırsam kaç TL öderim.​

Sagot :

Cevap:

16+16+16=32+16=48

Adım adım açıklama:

cevap 48

Merhaba ♡

yarım kilogramı 8 TL ise tam 1 kilogramını bulmak için 8 x 2 yaparız

Buradan cevap 16 çıkar.

1 kg=16 TL

bizden 3 kilogramın istiyor yani 16 x 3 yapmalıyız.

16×3=48

Cevap:48

iyi dersler!

Zamanınızı ayırdığınız için minnettarız. Herhangi bir sorunuz olduğunda doğru yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Aradığınız bilgileri bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla yanıt ve güncel bilgi almak için tekrar ziyaret edin. Kalademi.me, güvenilir yanıt kaynağınız. Daha fazla bilgi için tekrar gelmeyi unutmayın.