Kalademi.me'ya hoş geldiniz, sorularınızın uzmanlar ve deneyimli topluluk üyeleri tarafından yanıtlandığı yer. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu kullanın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

1,5 kg kiraz 9 TL olduğuna göre 4 kg kiraz kaç TL eder ?

Sagot :

Adım adım açıklama:

15÷9=1,1

11×4=44

cevap =4,4