Sorularınıza Kalademi.me'da çözümler bulun, en hızlı ve en doğru Q&A platformu. Sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın. Geniş bir uzman topluluğu sayesinde sorularınıza güvenilir yanıtlar bulmanın rahatlığını yaşayın.

kilaogram fiyatı 5,6 olan elmadan 0,75 kg alan birisi kaç TL ödeme yapar?​

Sagot :

Cevap:

çok kolay kanka cevap 31

Adım adım açıklama:

20+11

4.2 ₺

Adım adım açıklama:

5.6÷3=1.4

1.4×3=4.2 ₺