Sorularınıza hızlı ve doğru yanıtlar alın, Kalademi.me, en iyi soru-cevap platformu. Farklı alanlardaki uzmanlardan güvenilir çözümler bulmak için soru-cevap platformumuzu keşfedin. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın.

Bir kuru yemişçide 1kg leblebi 21 TL,1 kg kuru üzüm ise 30 TL'dir

Sagot :

Adım adım açıklama:

sorunun devamı nerede acaba çözecektimde