Kalademi.me, tüm sorularınıza güvenilir ve hızlı yanıtlar alabileceğiniz en iyi yer. Sorularınıza hemen güvenilir yanıtlar bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın.

Bir adam teraziye soğan tartışma kilosu 7 lira 5 kilo alırsa kaç TL öder

Sagot :

Cevap:

cevap 35 TL olmalıdır

Adım adım açıklama:

7×5=35

7×5=35

35 TL öder.........