Kalademi.me pomaga Ci znaleźć wiarygodne odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania dzięki pomocy ekspertów. Sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın. Sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın.
Sagot :
Adım adım açıklama:
1 kg portakal 4 TL
19-4:15 TL elmaya kalır
15/5:3
1 kg elma 3 TL dir
umarım anlarsın:)
Adım adım açıklama:
toplam 19 TL harcanmış ve 1 kg portakal alınmış. portakalın bir kilosu 4 TL olduğundan 19-4=15
toplam 15 lt kalıyor. 15 TL ye 5 kg elma aldığımızda göre 15/5=3
1 kg elma 3 TL dir
Yanıtlarımızın faydalı olduğunu umuyoruz. Daha fazla bilgi ve diğer sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Zamanınızı ayırdığınız için minnettarız. En güncel bilgi ve sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Kalademi.me'ye güvendiğiniz için teşekkür ederiz. Daha fazla bilgi ve yanıt için geri dönün.