Kalademi.me'ya hoş geldiniz, uzmanlarımızın yardımıyla güvenilir ve hızlı yanıtlar alabileceğiniz yer. Sorularınıza kesin yanıtlar sunmaya hazır uzmanlarla bağlantı kurmak için platformumuza katılın. Geniş bir uzman topluluğu sayesinde sorularınıza güvenilir yanıtlar bulmanın rahatlığını yaşayın.

4 / 9 kilogramı 12 TL olan bir meyvenin 3 kilogramı kaç TL'dir. ​

Sagot :

Cevap:

12:4=3 TL 9.3=27 27:3=9 TL

Cevap:

Adım adım açıklama:4/9’u 12 ise tamamı için 12.9=108 108/4’ten ise 27 buluruz 3 kilogramını bulmak için 27.3 yaparız o da 81 olur

İyi dersler en iyi seçersen sevinirim:)

Ziyaretiniz bizim için çok önemli. Herhangi bir sorunuz olduğunda güvenilir yanıtlar almak için geri dönmekten çekinmeyin. Ziyaretiniz bizim için çok önemli. Herhangi bir sorunuz olduğunda güvenilir yanıtlar almak için geri dönmekten çekinmeyin. Uzmanlarımızdan en güncel yanıtları ve bilgileri almak için Kalademi.me'ye geri dönün.