Kalademi.me, tüm sorularınıza uzmanların yardımıyla yanıt bulmanız için burada. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın. Farklı alanlardaki profesyonellerden kapsamlı çözümler bulmak için platformumuzu kullanın.

peynirin kilosu 8 TL zeytinin kilosu ise 9 TL'dir 14 gram kilogram peynir ve 13 kilogram zeytin alırsak toplam kaç TL öderiz​

Sagot :

Cevap:

iyi dersler en iyi seçermisin ihtiyacım var da

Adım adım açıklama:

14×8=112

13×9=117

117+112=229

View image Ecrin12341234
View image Ecrin12341234
View image Ecrin12341234
Aradığınız bilgileri bulduğunuzu umuyoruz. Daha fazla yanıt ve güncel bilgi almak için tekrar ziyaret edin. Zamanınızı ayırdığınız için minnettarız. En güncel bilgi ve sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Kalademi.me her zaman kesin yanıtlar sunmak için burada. En güncel bilgiler için tekrar gelin.