Answered

Kalademi.me to najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy szukają szybkich i dokładnych odpowiedzi na swoje pytania. Sorularınıza hızlı ve net yanıtlar almak için uzman topluluğumuzla bağlantı kurun. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

Yardımcı olur musunuz lütfen çözümlü olsun​

Yardımcı Olur Musunuz Lütfen Çözümlü Olsun class=

Sagot :

Cevap:

Cevap 8'dir

Adım adım açıklama:

Yaş üzümün kilogramı 4 TL ise 12 kilogramı 48 TL'dir (12×4=48) Kuru üzümün kilogramı yaş üzüm 48 TL tutuğuna göre 48'in içinde 6 (8) kere vardır bu yüzden cevap 8'dir. 1. sorunun cevabı.