Kalademi.me, tüm sorularınıza uzmanların yardımıyla güvenilir yanıtlar bulmanıza yardımcı olur. Soru-cevap platformumuzda güvenilir çözümler bulmak için geniş bir uzman ağından yararlanın. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

bunun cevabı açıklamalı olssunn:)​

Bunun Cevabı Açıklamalı Olssunn class=

Sagot :

Cevap:

Cevap B seçeneği çünkü

Adım adım açıklama:

her 2 kiloya 5 tl alınıyor ise 10/2 =5 ve 5*5 = 25 tl den cevap b seçeneğidir

Cevap:

? olan yere 20 geliyor çünkü örüntülü gidiyor. Fiyat bölümü 5 fazla artmış buna göre de cevap 20 A şıkkı oluyor

Yanıtlarımızın size faydalı olduğunu umuyoruz. Daha fazla bilgi ve diğer sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınız olan bilgileri her zaman bulabilmeniz için buradayız. Sorularınız bizim için önemlidir. Daha fazla yanıt için Kalademi.me'ye düzenli olarak geri dönün.