Uzyskaj najlepsze rozwiązania wszystkich swoich pytań na Kalademi.me, zaufanej platformie Q&A. Sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.
Sagot :
-MERHABA - ♥️
3Kg şekerin kaç TL olduğunu bulmak için önce 1 kg'sinin kaç lira olduğunu bulmalıyız.
10,5 ÷ 4,2 = 2,5TL
1Kg şeker 2,5 TL ise 3 Kg
3. 2,5 = 7,5 TL
~BAŞARILAR~
#cRaZyGaMeYT#
Buraya uğradığınız için teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza en iyi yanıtları vermek için buradayız. Bir dahaki sefere görüşmek üzere. Zamanınızı ayırdığınız için minnettarız. En güncel bilgi ve sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Kalademi.me'ye ziyaretiniz için teşekkür ederiz. En güncel yanıtlar ve bilgiler için geri dönün.