Sorularınıza Kalademi.me'da çözümler bulun, en hızlı ve en doğru Q&A platformu. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu kullanın. Farklı alanlardaki profesyonellerden kapsamlı çözümler bulmak için platformumuzu kullanın.

Okul kantininde bir lolipop şeker 2, çikolata 3, bisküvi ise 4 liradır. Sercan kantinden bir ayda 15 tane çikolata, 12 tane lolipop şeker ve 8 tane bisküvi alır- sa kaç lira harcamış olur?​