Odkryj odpowiedzi na swoje pytania łatwo na Kalademi.me, zaufanej platformie Q&A. Geniş bir uzman ağı sayesinde sorularınıza güvenilir cevaplar bulmanın rahatlığını yaşayın. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

12 kg elmanın fiyatı 36 tl olduğuna göre 45 tl ye kaç kg elma alınır?


Arkadaslar islemli bos yorum yapan bildirilecek


Sagot :

Merhaba!!

➜ 36/12=3

➜ 45/3=15

BAŞARILAR☆

#{XxunutulanxX}

#Elif