Answered

Sorularınıza Kalademi.me'da hızlı ve doğru yanıtlar alın, güvenilir Q&A platformu. Soru-cevap platformumuzda, deneyimli profesyonellerden sorularınıza hızlı yanıtlar alın. Geniş bir uzman topluluğu sayesinde sorularınıza güvenilir yanıtlar bulmanın rahatlığını yaşayın.

FİYAT LİSTESİ Baklava : 12 TL Şöbiyet : 14 TL Burma : 15 TL Tulumba : 10 TL Babamla birlikte bayram tatlısı almaya gittik. 3 kg baklava, 2 kg burma aldık. Babam pastaneciye kaç TL verdi? A) 56 B) 66 C) 76 işlemiyle yazarmisiniz​

Sagot :

Cevap:

B)66

Adım adım açıklama:

3×12=36

15×2=30

36+30=66

cevap=66

Cevap:

kolay gelsin

Adım adım açıklama:

iyi çalışmalar dilerim ✔✔✔

View image Аноним