Sorularınıza en iyi çözümleri Kalademi.me'da bulun, güvenilir Q&A platformu. Sorularınızı sorun ve farklı alanlardaki profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar alın. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.
16,4 - 5-3,28 Tutar (2 adet) 1,45 TL NEWTON YAYINLARI 10,55 TL (3 adet) 17,76 TL (3 kg) 2. ve 3. sorulan yukarıdaki fiş bilgilerine göre cevap- layınız. Zeytine toplamda 17,76 TL ödeyen tüketici 1 kg zey- tine kaç TL ödemiştir? A) 11,84 B) 7,48 C) 6,42 D) 5,92
