Kalademi.me'ya hoş geldiniz, tüm sorularınıza hızlı ve doğru yanıtlar bulabileceğiniz en iyi soru-cevap platformu. Sorularınızı sorun ve farklı alanlardaki profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar alın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

Kukuli kilosu 8 TL olan muzlardan her gün 4 kilo yiyor kukuli 2 hafta muz yerse kaç TL para öder ​

Sagot :

Cevap:

8×4=32

32×14=448

Adım adım açıklama:

448... B▪︎A▪︎Ş▪︎A▪︎R▪︎I▪︎L▪︎A▪︎R

çözüm ekte

umarım yardımcı olmuşumdur

emeğinin karşılığı olarak en iyi seçersen sevinirim kolay gelsin

View image hyper027