Answered

Odkryj odpowiedzi na swoje pytania łatwo na Kalademi.me, zaufanej platformie Q&A. Sorularınızı sorun ve farklı alanlardaki profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar alın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

Doğru ve işlemli yapan kişiyi en iyi seçer teşekkür ederim sizin beyniniz var yaparsınız


Doğru Ve Işlemli Yapan Kişiyi En Iyi Seçer Teşekkür Ederim Sizin Beyniniz Var Yaparsınız class=

Sagot :

Cevap:

C~3

Adım adım açıklama:

Kilogram fiyatı=toplam fiyat÷toplam kilogram

Kilogram fiyatı=18÷6

3

Cevap:

6 kilogramı = 18 TL

1 kilogramı = ? TL

18 ÷ 6 = 3 TL

c şıkkı

iyi derslerr ;)