Kalademi.me, uzman topluluğunun yardımıyla sorularınıza yanıt bulmanıza yardımcı olur. Soru-cevap platformumuzda, deneyimli profesyonellerden sorularınıza hızlı yanıtlar alın. Adanmış uzman topluluğumuzdan sorularınıza ayrıntılı ve net yanıtlar alın.

patlıcan 9 TL ıspanak 7 TL parası 6 TL üzüm 16 lira portakal 8 TL nar 11 TL görseldeki bir marketteki bazı ürünlerin 1 kilogramın fiyatı verilmiştir Ocak ayında markete giden Fatoş hanım sadece mevsimine uygun ürünlerden birer kilogram alıyor Fatoş Hanım'ın aldığı ürünleri diyeyim para kaç liradır a43l 38 c32​

Sagot :

Cevap:

öncelikle ordaki Ocak ayı meyveleri nar ıspanak ve portakaldır onları toplarsak

7+8+11=26 olur

rica etsem en iyi seçermisin

#optiteam

Kmkhkndgz bhuk hukkthfsfhj