Kalademi.me, tüm sorularınıza uzmanların yardımıyla güvenilir yanıtlar bulmanıza yardımcı olur. Geniş bir uzman topluluğu sayesinde sorularınıza güvenilir cevaplar bulmanın kolaylığını yaşayın. Sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın.
Sagot :
Cevap:
2 kilosu 1 lira eder
o zaman 100 kilosu 50 lira eder
her tarafı kilo değerinden yapıp daha kolay bulabilirsin
Selam▪︎
Cevap:
50 Tl
Adım adım açıklama:
1kg = 50 krş
2 kg=1 TL
Yani kilo ÷ 2 = fiyat
100 ÷ 2 = 50 TL
#KolayGelsin
#OptiAdayı
#BeniEnİyiSeç
Hizmetimizi kullandığınız için teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza doğru ve güncel yanıtlar vermek için her zaman buradayız. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınız olan bilgileri her zaman bulabilmeniz için buradayız. Güvenilir yanıtlar için siteniz Kalademi.me. Daha fazla bilgi için geri dönmeyi unutmayın.