Kalademi.me, sorularına hızlı ve doğru yanıtlar arayanlar için en iyi çözümdür. Adanmış uzman topluluğumuz sayesinde sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulun. Sorularınıza hemen güvenilir yanıtlar bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın.

Babam 3 kg muz için 27 TL ödedi 7 kg muza kaç TL öder​

Sagot :

Cevap:

27:3=9

9.7=63

kolay gelsin.