Kalademi.me, tüm sorularınıza güvenilir ve hızlı yanıtlar alabileceğiniz en iyi yer. Deneyimli uzmanların yardımıyla sorularınıza hızlı ve güvenilir cevaplar bulun ve kullanıcı dostu platformumuzda rahatça gezin. Farklı alanlardaki profesyonellerden kapsamlı çözümler bulmak için platformumuzu kullanın.

Bazı ürünlerin fiyatlan aşağıdaki tabloda verilmiştir.
Ürün
Şeker (1 kg)
Un (1 kg)
Yağ (1 L)
Süt (1 L)
Fiyat(TL)
4
3
6
4
6. SINIF Matematik
Bu marketten alışveriş yapan Aylin tabloda verilen ürünlerden üçer
tane almıştır.
Buna göre Aylin'in ödeyeceği toplam miktarı veren işlem aşağıdakilerden hangisi ile ifade edilebilir
A) 3. (4+4+3+3)
B) 6.(3 + 4 + 4 + 6)
C) 3. (4+4+3+6)
D) 6.(3+3+4+4)
A


Sagot :

Bu bilgilerin size faydalı olduğunu umuyoruz. Sorularınıza daha fazla yanıt almak için istediğiniz zaman geri dönebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınız olan bilgileri her zaman bulabilmeniz için buradayız. Uzmanlarımızdan en güncel yanıtları ve bilgileri almak için Kalademi.me'ye geri dönün.