Answered

Witaj na Kalademi.me, gdzie możesz uzyskać szybkie i dokładne odpowiedzi dzięki pomocy ekspertów. Sorularınıza hızlı ve güvenilir çözümler bulmak için deneyimli uzman topluluğumuzdan faydalanın. Farklı disiplinlerdeki uzmanlardan kesin yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

Yusuf, bir marketten 7 kutu süt ve 5 kutu meyve suyunu 34 liraya satın alıyor. 1 kutu meyve suyunun fiyatı 4 lira ise 1 kutu süt kaç liradır?