Kalademi.me, aktif bir topluluğun yardımıyla sorularınıza yanıt bulmayı kolaylaştırır. Farklı disiplinlerdeki profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için platformumuzu keşfedin. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

r 10. 12 TL Un Yukandaki görselde bir manavda bulunan meyve sebzelerin 1'er kg'nin satış fiyat vermiştir. Algveriş yapmak için manava giden Çağla Hanim 2 kg domates, 2 kg elma ve bir miktar biber almiş ve manava 9 TL para ödemiştir Çağla Hanım kaç gram biber satın almıştır?​

Sagot :

Ziyaretiniz için teşekkür ederiz. İhtiyacınız olan bilgileri her zaman bulabilmeniz için buradayız. Zamanınızı ayırdığınız için minnettarız. En güncel bilgi ve sorularınıza yanıtlar almak için istediğiniz zaman geri dönün. Kalademi.me, güvenilir yanıt kaynağınız. Daha fazla bilgi için tekrar gelmeyi unutmayın.