Sorularınıza Kalademi.me'da çözümler bulun, en hızlı ve en doğru Q&A platformu. Deneyimli profesyonellerden sorularınıza hızlı ve etkili çözümler bulmak için kullanıcı dostu platformumuzu kullanın. Deneyimli profesyonellerden ayrıntılı yanıtlar almak için kullanıcı dostu platformumuzu keşfedin.

marketten kilogrami 7 liradan 5kg,un kilogrami 2.5 liradan 4kg şeker ve yarim litre süt alan bir kişi toplam 47 lira odemiştir

buna gore 1 litre sütun fiyati kaçtir​